Preskočiť na obsah
NETWORK PARTNERS

Administratíva a podporné služby

NETWORK PARTNERS s.r.o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Veľký Lapáš
Od roku
2014
IČO
47 804 980

NETWORK PARTNERS

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Veľký Lapáš 237, 951 04 Veľký Lapáš
Na trhu od
25. júna 2014
IČO
47 804 980
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2014
rok vzniku
10
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte NETWORK PARTNERS

NETWORK PARTNERS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Veľký Lapáš 237, 951 04 Veľký Lapáš. Zapísaná je od 25. júna 2014 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 10 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
NETWORK PARTNERS s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 804 980
DIČ
2024112387
Dátum vzniku
25. júna 2014
Sídlo
Veľký Lapáš 237, 951 04 Veľký Lapáš
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 37486/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa NETWORK PARTNERS zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Administratívne služby

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Reklamné a marketingové služby

Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Podriadených finančných agentov v podregistri : Doplnkové dôchodkové sporenie v registri vedenom Národnou bankou Slovenska
  • Podriadených finančných agentov v podregistri : Poistenie a zaistenie v registri vedenom Národnou bankou Slovenska

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli NETWORK PARTNERS s.r.o.?

Sídlo je na adrese Veľký Lapáš 237, 951 04 Veľký Lapáš.

Čím sa NETWORK PARTNERS s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; maloobchod a veľkoobchod; administratívne služby.

Aké je IČO – NETWORK PARTNERS s.r.o.?

IČO je 47 804 980, DIČ 2024112387.

Kedy vznikla NETWORK PARTNERS s.r.o.?

Vznik: 25. júna 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Veľký Lapáš 237 951 04 Veľký Lapáš

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre NETWORK PARTNERS s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese network-partners.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.